Panel aukcji allegro - samoaktualizujący się

panel z dużymi czytelnymi miniaturkami aukcji

Panel aukcji - informacje

Poniżej zamieszczamy krótki opis prezentujący funkcjonalność panelu aukcji, który jest dostępny w naszym serwisie. Dzięki naszemu rozwiązaniu wygenerujesz swóją galerię (panel) w zaledwie 1-2 minut, panel sam się aktualizuje tzn. że wystarczy tylko jeden raz wgrać kod źródłowy na swoją aukcję. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji a nie znajdziesz ich poniżej, zapraszamy do kontaktu.

opcje obsluga
Krótkie streszczenie funkcjonalności:

Po zalogowaniu się na konto użytkownika, kreator panelu znajdziesz w górnym menu pod nazwą "panel allegro". Aby poprawnie wygenerować swój panel należy uzupełnić kilka pól w odpowiednim formularzu (więcej informacji infografice).

W formularzu należy podać swój login z serwisu allegro (nie wymagamy podawania żadnych haseł) dla którego ma zostać wygenerowany kod panelu. Po wpisaniu swojego nicku przechodzimy do następnego kroku gdzie podajemy informacje o ilości wyświetlanych aukcji w panelu. Możemy wybrać 4, 8 lub 12 aukcji w jednym panelu! Liczba wygenerowanych paneli przydzielonych do konta użytkownika jest nieograniczona pod warunkiem że korzysta z nich wyłącznie na maksymalnie 3 swoich kontach allegro.

Gdy już została wybrana ilość aukcji, można przejść do ostatniego etapu - wygenerować kod. Wygenerowany kod wklejamy w serwisie allegro (edytor tekstowy), gdy przejdziemy do edytora wizualnego zobaczymy nasz wygenerowany panel. Uwaga pierwsze odświeżenie panelu na aukcji może zająć troszkę większą ilość czasu. W następnych odświeżeniach, panel będzie ładował się on już błyskawicznie. Wygenerowany kod panelu jest uniwersalny tzn. że możesz wgrać ten sam kod do każdej ze swoich aukcji, bez uzupełniania kreatora po raz kolejny.

Zalety naszego panelu:
  • jest samoaktualizujący to znaczy że gdy dana aukcja zakończy się to zniknie ona z panelu, jeżeli natomiast pojawią się nowe aukcje to one automatycznie się w nim pojawią (przy najbliższej automatycznej aktualizacji)
  • duże, dobrze widoczne miniaturki przedmiotów w panelu z podaną wyróżnioną ceną przedmiotu
  • możliwość dodania dużej ilości aukcji w jednym panelu (4/8/12)
  • prostota obsługi, wygenerowanie kodu trwa 1-2 minuty

Panel działa całkowicie w oparciu o naszą infrastrukturę, nie potrzebujesz swojego hostingu. Wszelkie inne informacje znajdą Państwo w instrukcji która dostępna jest po zalogowaniu się w serwisie. Poniżej prezentujemy jeszcze dodatkowo kilka losowo wygenerowanych paneli oraz skróconą infografikę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

panel allegro