Szablony allegro - kreator online

wygeneruj swój szablon aukcji allegro

Kreator szablonów allegro - informacje

Poniżej zamieszczamy krótki opis prezentujący funkcjonalność naszego kreatora szablonów allegro. Dzięki naszemu rozwiązaniu wygenerujesz swój szablon w zaledwie 1min, kreator umożliwia wybór tematyki szablon, dlatego z pewnością dostosujesz go do swojej branży. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji a nie znajdziesz ich poniżej, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy odpowiedzi na każde z Twoich pytań.

opcje obsluga
Krótkie streszczenie funkcjonalności:

Po poprawnym zalogowaniu na swoje konto użytkownika, kreator znajdziesz w górnym menu pod nazwą "generator szablonów". Aby wygenerować kod szablonu allegro należy przejść przez kilka prostych kroków (więcej informacji znajdziesz na poniższej infografice).

W początkowych krokach wybieramy wygląd naszego szablonu. W lewej części ekranu znajdziemy opcje wyboru kolorystyki szablonu (do wyboru ponad 100 różnych barw i odcieni). Kolorystyka ta będzie odpowiadała za kolor menu, bocznych belek, boxów itd. Po wybraniu kolorystyki, obok znajdziemy listę mini bannerów (jest do wyboru ponad 50 różnych tematycznych bannerów). Wybieramy banner odpowiedni do swoich potrzeb/branży i schodzimy w dół kreatora do kolejnego kroku. Oczywiście jeżeli nie jesteś pewien wyboru kolorów czy banneru możesz powyższe działania wykonać wielokrotnie aż do pełnej satysfakcji z wyboru barw. Niestety jeżeli już wstawisz kod szablonu na swoją aukcję nie będzie możliwa zmiana kolorystyki, chyba że wygenerujesz nowy szablon. Liczba szablonów przydzielonych do konta użytkownika jest nieograniczona pod warunkiem że korzysta z nich wyłącznie na maksymalnie 3 swoich kontach allegro.

W kroku następującym po wyborze kolorystyki mamy dostęp do:
  • przypisania menu w szablonie do konta użytkownika allegro (aktywne przyciski w szablonie)
  • dodania własnego tekstu lub sloganu/nazwy firmy na bannerze (opcjonalnie)
  • w razie problemów zapoznamy się z szczegółową instrukcją obsługi

Po przejściu przez wszystkie opisane wyżej sekcje możemy już finalnie wygenerować kod ustawionego szablonu. Wygenerowany kod jest gotowy do wklejenia w serwisie allegro, nie trzeba mieć swojego serwera na pliki graficzne szablonu. Cały szablon działa całkowicie w oparciu o naszą infrastrukturę. Tobie pozostaje skopiowanie tylko kodu szablonu.

Kopiujemy kod szablonu z otwartego formularza do edytora tekstowego w serwisie allegro a następnie przechodzimy na edytor wizualny aby można było uzupełniać treść naszej aukcji. Można także taki kod szablonu dodać "na stałe" do serwisu allegro (przypisać), dzięki czemu przy każdej nowo wystawianej aukcji nie trzeba będzie szukać wygenerowanego kodu, tylko będzie się on nam ładował automatycznie. Aby tak wstawić szablon należy przejść do zakładki "nowy szablon" w serwisie allegro (Moja sprzedaż > Ustawienia sprzedaży > Szablony > Nowy szablon) i w pole "dodatkowe informacje o przedmiocie" wkleić kod naszego szablonu.

Wszelkie inne informacje znajdą Państwo w instrukcji która dostępna jest po zalogowaniu się w serwisie. Poniżej prezentujemy jeszcze dodatkowo kilka losowo wygenerowanych szablonów oraz skróconą infografikę. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

szablony allegro